Terug
Dit schema loopt van 26-2-2024 t/m 28-3-2024
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:30 MO12-4 Jasper Harrewijn
Karlijn van der Wal
Peter Van Kesteren
Marc Swaan
veld 2 - AB
18:30 - 19:45 MO14-1 Jasper Harrewijn veld 2 - AB
19:15 - 20:29 JO16-1 Dylan Moscoviter veld 1 - CD
19:15 - 20:30 MO18-1 Enzo Hoebers veld 1 - AB
20:30 - 21:45 MixT-1 Dylan Moscoviter veld 1 - CD
20:30 - 21:45 MixT-2 Maartje Bezemer
Merel Van de Laar
veld 2 - AB
20:30 - 21:44 MixT-3 Aurora Hartog veld 2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 JO12-1 Beaudien de Jonge
Daan Otto
Karlijn van der Wal
veld 2 - AB
17:45 - 18:59 MO12-1 Fenna Heise
Jennifer Rodenstein
Romy Nijp
veld 1 - CD
17:45 - 18:59 MO14-2 Daan Otto
Marin van der Wal
Zoë den Broeder
veld 1 - AB
19:15 - 20:30 MO16-1 Dylan Moscoviter veld 1 - AB
19:15 - 20:30 MO18-2 Aurora Hartog veld 2 - AB
19:15 - 20:30 MO18-3 Nadine Matena veld 1 - CD
19:15 - 20:30 trainingsleden junioren vrouw Aurora Hartog veld 2 - AB
20:00 - 21:15 Sevens Daan Otto
Tijs Kappe
Veld 3 - AB
20:00 - 21:15 Trim tainingsgroep-1 Daan Otto Veld 3 - CD
20:30 - 22:00 D1 Nils Tossijn veld 1
20:30 - 21:45 D2 Bart Rietmeijer veld 2 - AB
20:30 - 21:45 D3 Dylan Moscoviter veld 2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:15 - 16:14 Benjamins Daan Otto
Jasmijn Marten
Lara Rosielle
veld 2 - A
15:15 - 16:15 JO8-1 Tijs Kappe
Malou Kouseband
veld 1 - D
15:15 - 16:15 JO8-2 Tijs Kappe
Malou Kouseband
veld 1 - D
15:15 - 16:14 MO8-2 Daan Otto
Lara Rosielle
Jasmijn Marten
veld 2 - B
15:15 - 16:14 MO9-1 Suzanne Kolk veld 2 - D
15:15 - 16:15 MO9-3 Edwin Vermeulen veld 2 - C
16:15 - 17:14 JO10-1 Beaudien de Jonge
Medea van Tilburg
veld 2 - D
16:15 - 17:14 JO9-2 Daan Otto
Lara Rosielle
Malou Kouseband
veld 2 - A Jalou,
16:15 - 17:14 MO10-1 Tijs Kappe veld 1 - CD
16:15 - 17:29 MO12-3 Anissa Ahmimou
Suzanne Kolk
Angela Halsema
veld 1 - AB
16:15 - 17:14 MO8-1 Marjolein Witkamp
Eva Soleman
veld 2 - B
16:15 - 17:14 MO8-3 Daan Otto
Eva van der Werf
Marise Smits
veld 2 - B
16:15 - 17:14 MO9-2 Fenna Heise
Myrthe Roze
veld 2 - C
17:15 - 18:14 MO10-2 Beaudien de Jonge
Myrthe Roze
Veld 3 - AB jeugd
17:15 - 18:15 MO10-3 Daan Otto
Eva van der Werf
Jennifer Rodenstein
Marise Smits
Veld 3 - CD
17:15 - 18:29 MO14-4 Marjolein Witkamp veld 1 - CD
17:30 - 18:45 JO14-1 Aurora Hartog
Jasmijn Marten
veld 1 - AB
17:30 - 18:45 MO12-2 Danny Scholte veld 2 - CD
17:30 - 18:45 MO12-4 Jasper Harrewijn
Peter Van Kesteren
Marc Swaan
veld 2 - AB
18:30 - 19:45 JO12-2 Jasper Reinders
Beaudien de Jonge
Veld 3 - CD
18:45 - 20:00 JO16-2 Aurora Hartog veld 1 - AB
18:45 - 20:00 MO14-1 Daan Otto
Jasmijn Marten
veld 2 - CD
18:45 - 20:00 MO16-2 Jasper Harrewijn veld 2 - AB
19:00 - 20:14 MO14-3 Arno Steinhart
Pascalle Dubbeling
Veld 3 - AB
20:30 - 22:00 H1 Neill Saarberg veld 1
20:30 - 21:59 HJ-1 Bart Rietmeijer veld 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:15 D2 Joao Roelvink veld 1 - CD
19:00 - 20:15 D3 Joep Holtrop veld 1 - AB
19:00 - 20:15 MO16-1 Chiara de Ruiter
Isa van Waart
veld 2 - AB
19:00 - 20:15 MO18-1 Naomi Telgt
Rianne Ros
veld 2 - CD
19:30 - 20:45 MO18-2 Clemens Pasman
Werner Mauritz
Veld 3 - AB
19:30 - 20:45 trainingsleden junioren vrouw Werner Mauritz
Clemens Pasman
Veld 3 - AB
20:15 - 21:30 MO18-3 Anne Portengen veld 2 - CD
20:30 - 22:00 D1 Joao Roelvink veld 1
20:45 - 22:00 D7's-1 Aurora Hartog
Werner Mauritz
Lisa Govers
Veld 3
20:45 - 22:00 H7's-1 Aurora Hartog
Werner Mauritz
Lisa Govers
Veld 3
20:45 - 22:00 MixT-1 Robin de Jong
Joep Holtrop
veld 2 - AB
20:45 - 22:00 MixT-2 Aurora Hartog
Werner Mauritz
Lisa Govers
Veld 3
20:45 - 22:00 MixT-3 Werner Mauritz
Aurora Hartog
Lisa Govers
Veld 3
20:45 - 22:00 Trim tainingsgroep-1 Aurora Hartog
Lisa Govers
Werner Mauritz
Veld 3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Benjamins Daan Otto
Lindsey Baaij
Lise Bootsma
veld 2 - A
15:45 - 16:45 JO10-1 Beaudien de Jonge
Hidde de Boer
Veld 3 - CD
15:45 - 16:45 JO8-2 Zoë den Broeder
Natalie Gavrilovic
veld 2 - C
15:45 - 16:45 JO9-2 Daan Otto
Eva van der Schaft
Veld 3 - AB
15:45 - 16:45 MO10-1 Mark Brevé veld 1 - AB
15:45 - 16:45 MO8-1 Kim Lammers
Elin Jernberg
veld 2 - B
15:45 - 16:45 MO8-2 Daan Otto
Medea van Tilburg
Britt Verstappen
veld 2 - A
15:45 - 16:45 MO9-1 Ruud Kuipers
Sterre Wagenaar
veld 1 - C
15:45 - 16:45 MO9-2 Roger Richel van der Sar
Marjolein Witkamp
veld 1 - D
15:45 - 16:45 MO9-3 Daan Otto
Lara Rosielle
Myrthe Roze
veld 2 - D
16:45 - 18:00 JO12-1 Robin de Jong veld 2 - CD
16:45 - 18:00 JO12-2 Beaudien de Jonge
Hidde de Boer
Myrthe Roze
Veld 3 - CD
16:45 - 17:45 Keepers groep 1 Isabelle Gits
Jalou Versloot
Pascal v.d. Berg
Isabelle Gits
Jalou Versloot
Pascal v.d. Berg
veld 2 - AB jongste jeugd keepers
16:45 - 17:45 MO10-3 Marjolein Witkamp veld 1 - D
16:45 - 18:00 MO12-1 Bart Roze
Meindert de Boer
Layla Haumann
Veld 3 - AB
16:45 - 18:00 MO12-2 Ruud Kuipers
Zoë den Broeder
veld 1 - A
17:00 - 18:00 JO8-1 Maya Botter
Daan Otto
veld 1 - C
17:00 - 18:00 MO8-3 Anissa Ahmimou
Medea van Tilburg
veld 1 - B
17:30 - 18:30 Keepers groep 2 Feline van Wijngaarden
Isabelle Gits
Jalou Versloot
Pascal v.d. Berg
veld 2 - AB
17:45 - 19:00 MO16-2 Daan Otto veld 1 - CD
18:00 - 19:00 MO10-2 Robin van der Tak
Stephan Carriere
Maya Botter
veld 1 - AB
18:00 - 19:15 MO12-3 Alvin Westmaas
Kim Lammers
Anissa Ahmimou
veld 2 - CD
18:00 - 19:15 MO14-3 Robin de Jong Veld 3 - CD
18:00 - 19:14 MO14-4 Jordy de Bruijn
Stephan van Helvoort
Veld 3 - AB
18:15 - 19:14 Keepers groep 3 Feline van Wijngaarden
Isabelle Gits
Pascal v.d. Berg
Wybren Wisse
veld 2 - AB
19:00 - 20:15 JO14-1 Dylan Bookelman
Merlijn Landman
veld 1 - AB
19:00 - 20:15 JO16-1 Pepijn v Rossum veld 1 - CD
19:00 - 20:00 Keepers groep 4 Feline van Wijngaarden
Pascal v.d. Berg
Wybren Wisse
veld 2 - AB
19:15 - 20:30 JO16-2 Daan Otto veld 2 - CD
19:15 - 20:30 MO14-2 Anissa Ahmimou
Maya Botter
Veld 3 - CD
20:30 - 22:00 H1 Dider Meijer veld 1
20:30 - 22:00 HJ-1 Edwin Ros veld 2 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:30 - 12:30 G-1 Ingmar Oosterman
Monique van Tongeren
Naomi Telgt
Raymond Marten
veld 1