Contact
Buitenhout MHC
Trekweg 71
1338 GA Almere

Dit schema loopt van 5-3-2018 t/m 26-4-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Meisjes D1 Frans Tordoir veld 1 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D3 Marcel Hulscher veld 1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C2 Frans Tordoir veld 1 - CD
20:30 - 21:30 Trimhockey Heren Martijn de Graaf veld 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:00 - 21:00 Trimhockey dames Daan Otto
Joyce Snippe
veld 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Jongens 8E1 Lars van Geffen veld 2 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 6E1 Daan Otto veld 1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 6E2 veld 1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 6F1 Marjolein Witkamp veld 2 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6F2 veld 2 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 8E1 Frans Tordoir veld 1 - CD
16:30 - 17:30 Benjamins Frans Tordoir veld 1 - CD proef/beginners
16:30 - 17:45 Meisjes D2 Daan Otto veld 1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E3 Lars van Geffen veld 2 - AB
16:30 - 17:30 mix F3 Marjolein Witkamp veld 2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B1 Lars van Geffen veld 2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C1 Frans Tordoir veld 1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D1 Daan Otto veld 1 - AB
19:00 - 20:00 Proef / beginners Trainingsgroep veld 2 - AB Lars van Geffen / Daan Otto A t/m D proefleden (onder voorbehoud)
19:00 - 20:15 Meisjes A1 Pascal v.d. Berg veld 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Meisjes D1 Anton Visser veld 2
19:30 - 20:45 Trimhockey dames Anton Visser veld 2
20:45 - 22:00 Trimhockey Heren Anton Visser veld 2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins Pascal v.d. Berg veld 1 - AB Proef / Beginners E/F
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Anton Visser
Meindert de Boer
veld 2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6F1 Daan Otto veld 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6F2 veld 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Lars van Geffen veld 2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E3 Frans Tordoir Veld 3 - AB
16:00 - 17:00 mix F3 Philip Devereaux Veld 3 - AB
17:00 - 18:15 Jongens D1 Anton Visser veld 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Pascal v.d. Berg veld 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 veld 1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes B1 Frans Tordoir
Meindert de Boer
Veld 3 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D2 Lars van Geffen
Philip Devereaux
veld 2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Daan Otto veld 1 - CD
18:30 - 19:30 Proef / beginners Trainingsgroep Veld 3 - AB Pascal v.d. Berg, Meindert de Boer A t/m D proefleden (onder voorbehoud)
18:30 - 19:45 Meisjes A1 Anton Visser veld 2 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes C1 Philip Devereaux
Lars van Geffen
veld 2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes C2 Daan Otto veld 1 - CD
Inloggen
Agenda
24-4 Examen Clubscheidsrechter
Hoofdsponsor
Sponsoren
Vandaag jarig
Mirthe Schaafsma
Meike Wantzing
Statistieken
zondag 22 april 2018
Nu online
Leden met @ 98,6%
SMS Bereik 77,4%