Jongens A1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Sam Deckers
Trainer Dylan Moscoviter
Trainer Daan Otto
Trainer Max van Veen
Begeleider Cindy Krijgsman

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 SCHC JA4 12 28 10 1 1
2 Rijnvliet JA1 13 28 8 4 1
3 Amersfoort JA4 12 25 8 1 3
4 Voordaan JA3 13 21 7 0 6
5 Hilversum JA2 13 19 6 1 6
6 Buitenhout JA1 12 17 5 2 5
7 Maarssen JA2 13 11 2 5 6
8 Fletiomare JA4 12 5 1 2 9
9 Huizen JA2 12 0 1 0 11

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Buitenhout JA1 Maarssen JA2 2-2
Fletiomare JA4 Rijnvliet JA1 0-6
Amersfoort JA4 Hilversum JA2 1-4
Huizen JA2 Schaerweijde JA4 4-3
Voordaan JA3 SCHC JA4 2-5
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Buitenhout JA1 Huizen JA2 7-3
Rijnvliet JA1 Voordaan JA3 3-4
SCHC JA4 Maarssen JA2 2-1
Schaerweijde JA4 Amersfoort JA4 2-1
Hilversum JA2 Fletiomare JA4 3-1
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Fletiomare JA4 Amersfoort JA4 1-3
Voordaan JA3 Hilversum JA2 2-1
Maarssen JA2 Rijnvliet JA1 1-1
Buitenhout JA1 Schaerweijde JA4 1-4
Huizen JA2 SCHC JA4 1-4
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Amersfoort JA4 Voordaan JA3 4-3
Rijnvliet JA1 Huizen JA2 5-3
SCHC JA4 Buitenhout JA1 4-2
Hilversum JA2 Maarssen JA2 3-0
Schaerweijde JA4 Fletiomare JA4 5-2
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Buitenhout JA1 Rijnvliet JA1 0-2
Huizen JA2 Hilversum JA2 0-6
Voordaan JA3 Fletiomare JA4 5-4
SCHC JA4 Schaerweijde JA4 6-2
Maarssen JA2 Amersfoort JA4 3-3
ZATERDAG 12 MAART 2022
Fletiomare JA4 Maarssen JA2 3-3
Rijnvliet JA1 SCHC JA4 1-1
Amersfoort JA4 Huizen JA2 7-4
Hilversum JA2 Buitenhout JA1 4-2
Schaerweijde JA4 Voordaan JA3 0-3
ZATERDAG 19 MAART 2022
SCHC JA4 Hilversum JA2 3-0
Buitenhout JA1 Amersfoort JA4 2-4
Huizen JA2 Fletiomare JA4 1-2
Maarssen JA2 Voordaan JA3 2-3
Rijnvliet JA1 Schaerweijde JA4 5-1
ZATERDAG 26 MAART 2022
Hilversum JA2 Rijnvliet JA1 3-4
Fletiomare JA4 Buitenhout JA1 0-7
Voordaan JA3 Huizen JA2 8-0
Amersfoort JA4 SCHC JA4 2-8
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Huizen JA2 Maarssen JA2 1-3
SCHC JA4 Fletiomare JA4 5-0
Schaerweijde JA4 Hilversum JA2 1-6
Buitenhout JA1 Voordaan JA3 3-5
Rijnvliet JA1 Amersfoort JA4 3-1
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Hilversum JA2 Amersfoort JA4 0-2
Rijnvliet JA1 Fletiomare JA4 4-1
Schaerweijde JA4 Huizen JA2 4-5
SCHC JA4 Voordaan JA3 4-1
Maarssen JA2 Buitenhout JA1 1-3
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Maarssen JA2 Schaerweijde JA4 7-2
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Voordaan JA3 Rijnvliet JA1 1-3
Huizen JA2 Buitenhout JA1 0-3
Maarssen JA2 SCHC JA4 1-4
Amersfoort JA4 Schaerweijde JA4 1-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Fletiomare JA4 Hilversum JA2 2-2
ZONDAG 8 MEI 2022
Amersfoort JA4 Maarssen JA2 3-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
SCHC JA4 Huizen JA2 4-2
Schaerweijde JA4 Buitenhout JA1 6-3
Rijnvliet JA1 Maarssen JA2 4-4
Amersfoort JA4 Fletiomare JA4 2-0
ZATERDAG 21 MEI 2022
Buitenhout JA1 SCHC JA4 3-1
Huizen JA2 Rijnvliet JA1 1-3
Maarssen JA2 Hilversum JA2 4-1
Voordaan JA3 Amersfoort JA4 1-4
ZATERDAG 28 MEI 2022
Hilversum JA2 Huizen JA2 0-3
Rijnvliet JA1 Buitenhout JA1 3-3
Fletiomare JA4 Voordaan JA3 1-3
WOENSDAG 1 JUNI 2022
Hilversum JA2 Voordaan JA3 3-0