Terug
Dit schema loopt van 6-4-2021 t/m 25-4-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Meisjes C4 Sam Deckers veld 1 - AB
18:15 - 19:30 Jongens B1 Sam Deckers veld 1 - AB
18:15 - 19:30 Jongens D1 Meindert de Boer veld 2 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Florine Colenbrander
Naomi Telgt
veld 2 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C2 Kimberley Karg
Martijn Versloot
veld 1 - CD
19:45 - 21:00 Dames Trainingsgroep Erik de Kort veld 1 - CD
19:45 - 21:00 Dames1 Sam Deckers veld 1 - AB
19:45 - 21:00 Dames2 Sam Deckers veld 1 - CD
20:15 - 21:30 Heren Trim1 Robin de Jong veld 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Meisjes C3 Naomi Telgt veld 1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D1 Marie-Claire Evers veld 1 - CD
17:15 - 18:15 Trim proef/beginners Trainingsgroep veld 2
17:45 - 19:00 Jongens C1 Naomi Telgt veld 1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D3 Marie-Claire Evers veld 1 - CD
18:30 - 19:45 Trimdames B Daan Otto
Daan Otto
veld 2
19:15 - 20:30 Meisjes B3 Marie-Claire Evers veld 1 - CD
19:45 - 21:00 Trimdames A Daan Otto
Daan Otto
veld 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Benjamins Arne Mook veld 1 - AB kirti
15:00 - 16:00 Jongens F1 Daan Otto veld 1 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F1 Daan Otto veld 1 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Arne Mook
Rianne Ros
veld 1 - AB jeugd
15:00 - 16:00 Meisjes F3 Tijs Kappe veld 1 - AB kirti
15:00 - 16:00 Meisjes F4 Arne Mook veld 1 - AB
16:00 - 17:15 Jongens D1 veld 1 - CD
16:00 - 17:15 Jongens D2 Arne Mook
Daan Otto
veld 1 - CD
16:00 - 17:15 Meisjes D2 Marie-Claire Evers Veld 3 - AB
16:00 - 17:15 Meisjes D4 Emmy Tammes
Rianne Ros
Veld 3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 Kelly Plaggenburg veld 2 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes 8E2 Marjolein Witkamp veld 2 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes C2 Marie-Claire Evers Veld 3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Geert van der Vleuten veld 1 - CD Samantha en Nina
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 Arne Mook veld 1 - CD Samantha en Nina
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Arno Steinhart veld 1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Daan Otto
Femke Kil
veld 2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C4 Emmy Tammes
Rianne Ros
Veld 3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes E1 Daan Otto
Kelly Plaggenburg
veld 2 - AB
18:30 - 19:45 Jongens B1 Arne Mook Veld 3 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes A2 Marie-Claire Evers veld 1 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes B1 Femke Toering
Naomi Telgt
veld 2 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes B2 Daan Otto veld 2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes C1 Charlotte Giele
Julia Oentrich
veld 1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A1 Sam Deckers Veld 3 - CD
20:00 - 21:15 Dames Trainingsgroep Sam Deckers veld 2
20:00 - 21:15 Dames1 Arne Mook veld 1
20:00 - 21:15 Dames2 Sam Deckers veld 2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:15 Keepers wissel Pascal v.d. Berg
Wybren Wisse
veld 2 - AB
19:15 - 20:15 Keepers vast Pascal v.d. Berg
Wybren Wisse
veld 2 - AB
20:15 - 21:30 Trim proef/beginners Trainingsgroep veld 2 Naomi Telgt/Rianne Ros
20:15 - 21:30 Dames Trim1 Robin de Jong veld 1
20:15 - 21:30 Heren Trim1 Robin de Jong veld 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Benjamins Daan Otto
Marjolein Witkamp
veld 2 - CD Zoe, Fenna
15:45 - 16:45 Meisjes 8E1 Kelly Plaggenburg
Tim Postma
veld 1 - AB
15:45 - 16:45 Meisjes 8E3 Meindert de Boer veld 1 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes 8E4 Daan Otto veld 2 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes F1 Jasper Harrewijn
Kim Lammers
veld 2 - AB jeugd
15:45 - 16:45 Meisjes F2 Marjolein Witkamp
Daan Otto
veld 2 - AB jeugd
15:45 - 16:45 Meisjes F3 Marjolein Witkamp veld 2 - CD Zoe, Fenna
15:45 - 16:45 Meisjes F4 Daan Otto
Charlotte Gerber
veld 2 - AB jeugd
16:00 - 17:00 Jongens F1 Robin de Jong Veld 3 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes B3 Daan Otto veld 2 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D1 Tomas Broere veld 2 - CD Myrthe Karssing
16:45 - 18:00 Meisjes D2 Kelly Plaggenburg
Miriam Weinstock
veld 1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D4 Marjolein Witkamp veld 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E1 Danny Scholte Veld 3 - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Martine Heere Elsevier
Geert van der Vleuten
Veld 3 - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 Tomas Broere veld 2 - CD Myrthe
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Jordy de Bruijn
Stephan van Helvoort
Veld 3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Kelly Plaggenburg
Tim Postma
Miriam Weinstock
veld 1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D3 Niels van der Linden Veld 3 - AB
18:15 - 19:30 Jongens C1 Pascal v.d. Berg veld 1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes B1 Daan Otto veld 2 - AB
19:15 - 20:30 Jongens D2 Tomas Broere veld 2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Miriam Weinstock
Tim Postma
veld 1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A1 Joao Roelvink
Pascal v.d. Berg
veld 1 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A2 Daan Otto veld 2 - AB